LEGO FRIENDS

Zestawy Lego Friends na prezent dla dziewczynki

Klocki Lego zdecydowanie można uznać za kultową zabawkę. Od kilku dekad, to obowiązkowy element każdego dziecięcego pokoju. Uwielbiają je zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Jednak jedni i drudzy mają swoje ulubione serie. Dla dziewczynek jest to na przykład seria Lego friends sprawdzony dedykowana dziewczynkom od czwartego roku życia.

Dlaczego dziewczynki kochają klocki Lego Friends?

Układanie klocków doskonale rozwija kreatywność i wyobraźnię. Dziecko może budować według instrukcji dołączonej do zestawu albo wymyślać swoje własne konstrukcje i bajkowy świat. Dla najmłodszych dzieci klocki to okazja do ćwiczenia sprawności małych rączek. To przyjemny i jednocześnie ważny trening przygotowujący dłonie do pisania.

Dziewczynki lubią w czasie zabawy naśladować rodziców i bliskich. Bawią się w dom, szkołę czy odtwarzają wizytę w ciekawym miejscu. Ważne jest tworzenie historii i relacje między postaciami. Klocki Lego Friends dają możliwość właśnie takiej zabawy. Oprócz klocków mają w zestawach mnóstwo akcesoriów, zwierzątek i różnorodnych postaci do zabawy.

Jaki zestaw Lego Friends wybrać na prezent dla dziewczynki?

Wybór zestawów Lego Friends jest bardzo duży. Wszystkie są kolorowe, z przewagą pastelowych barw uwielbianych przez dziewczynki. Dają możliwość zbudowania szpitala, centrum handlowego, leśnego domku czy bazy ratowniczej. Dla każdej dziewczynki znajdziemy idealny prezent nawiązujący do jej zainteresowań albo ulubionego sposobu spędzania czasu.

Zestawy Lego Friends, które spodobają się każdej dziewczynce, to:

– “Hotel dla zwierzątek”

– “Mia ratowniczka dzikich zwierząt”

– “Centrum handlowe w Heartlake City”

– “Budynki przy głównej ulicy”

– “Wielki hotel w mieście Heartlake”.

W sklepach można znaleźć także zestawy dla dziewczynek zawierające auta. Ciekawą opcją jest samochód kempingowy z wieloma gadżetami, jak markiza czy ławka piknikowa. Innym autem dla dziewczynki jest autobus przyjaźni ze zjeżdżalnią i akcesoriami do zabawy z przyjaciółmi. Dostępne są także kabriolety, samoloty, a nawet rakieta kosmiczna.