LEGO FRIENDS

Zbierz przyjaciół i stwórzcie swój świat!

Co chciałoby robić Twoje dziecko? Ciągnie je do aktorstwa? Chce zostać artystą lub artystką? A może marzy o własnym, stylowym hotelu? Zanim marzenia się ziszczą, czas na zabawę, która albo rozwinie pasje i popchnie do dalszego działania, albo pozostanie świetną przygodą z czasów dzieciństwa.

Lego od zawsze wspiera kreatywność i pozwala odkrywać nowe zainteresowania. Pomaga też integrować się dzieciom we wspólnej zabawie, a seria Lego Friends została wprost stworzona do tego, żeby bawić się z przyjaciółmi.

Wielki hotel w mieście Heartlake

Zachęć dziecko do zaproszenia całej ekipy i niech zacznie się przygoda w stylowym hotelu. Kto będzie nim zarządzał, a kto przyjedzie na wypoczynek? Pobyt będzie udany, czy trzeba będzie składać reklamację z powodu niewygodnego łóżka?

Co czeka na przyjaciół?

– wielopiętrowy hotel z recepcją, spa, salą kominkową, barem i eleganckimi pokojami

– ogromna ilość akcesoriów pozwalająca na zmianę pór roku

– kilka minilaleczek czekających na Twoje pomysły

To świetny zestaw dla dzieci powyżej 8 roku życia, który nie tylko zapewni wiele godzin rozrywki, ale też będzie ozdobą w pokoju.

Szkoła aktorska Andrei

Twoje dziecko kocha występować? Śpiew, wierszyki, przebieranie i odgrywanie ról? Może pójść o krok dalej i spróbować sił w reżyserii i scenografii. Pomoże w tym Szkoła aktorska Andrei od Lego Friends.

Ten zestaw daje ogromne możliwości:

– zbuduj własne tła do przedstawień

– bardzo dużo rekwizytów dla aktorów

– dopracowane detale, scena, ozdoby i widownia

Wiele godzin frajdy, począwszy na zbudowaniu zestawu z ponad tysiące elementów, a skończywszy na nieograniczonej liczbie scenariuszy do odegrania.

Szkoła artystyczna Emmy

Ucz dziecko kreatywności dzięki kreatywnej szkole od Lego Friends. Można ozdobić budynek inspirując się prawdziwym życiem albo zainspirować się w życiu zestawem Lego, tutaj wszystko jest możliwe.

Zaproś ekipę do “nauki”:

– kręćcie kołem garncarskim tworząc naczynia z gliny

– ozdabiajcie szkołę dzięki elementom Lego Dots

– uczcie się malarstwa i fotografii

Kto wie, może dzieciaki odkryją nowe możliwości i będą chciały spróbować swoich sił w życiu? Nigdy nie wiadomo, jakie pasje się rozwiną dzięki niepozornej zabawie.

Lego Friends jest stworzone do integracji z przyjaciółmi. Uczy współpracy i kompromisów, a to bardzo ważne cechy, bez których trudno jest się obejść w dorosłym świecie.