LEGO FRIENDS

Małe zestawy, dużo radości z przyjaciółmi

Zabawki nie muszą być drogie i ogromne, żeby dawały radość i zajęcie na wiele godzin. Tym bardziej, jeśli do zabawy dołączają przyjaciele i masa wyobraźni, której dzieciom nie brakuje. 

Lego jest znane z tego, że ich zestawy mogą mieć nawet kilka tysięcy elementów, ale nawet te mniejsze udowadniają, że liczy się przede wszystkim kreatywność. Seria Lego Friends została stworzona z myślą o zacieśnianiu więzi z przyjaciółmi, a dzięki niedrogim zestawom, każdy może przynieść swój i układać wspólne scenariusze.

Lego friends do zabawy już od 4 roku życia

Niektóre zestawy Lego Friends są odpowiednie dla dzieci  już od 4 roku życia, ale ich dopracowanie i tematyka z pewnością będą odpowiadać też starszym dzieciom, dzięki czemu maluchy mogą zapraszać do zabawy rodzeństwo i przyjaciół. Nikt nie będzie się nudzić. 

Odpowiednie zestawy dla młodszych dzieci to między innymi:

– samochód do pielęgnacji kotów

– kąpiel dla kucyków w stajni

– karetka kliniki dla zwierzątek

Nieprzypadkowo Lego Friends wplata temat zwierzaków do zestawów – firma stawia na ekologię i pielęgnowanie prawidłowej postawy u dzieci już od najmłodszych lat, a przecież najlepszym sposobem jest zabawa. Kolorowe klocki i wiele akcesoriów da zajęcie na długie godziny.

Przeżywaj przygody z przyjaciółmi

Mniejsze zestawy Lego Frends to też ciekawe opcje dla trochę starszych dzieci. 

Odpowiedni dla pięciolatków zestaw z leśnym wodospadem, do którego można dojechać hulajnogą sprawi, że każdemu zachce się prawdziwych wycieczek.

Na sześciolatki czeka mobilny butik, w którym można sprzedawać ozdoby do włosów i kosmetyki, a pojazd do ratowania żółwi pomoże przeżyć niesamowite przygody jednocześnie robiąc coś dobrego.

Te zestawy Lego Friends są świetne dla grupy przyjaciół. Dzieci mogą mieć różne modele, które mogą przynosić na spotkania, żeby tworzyć bardziej skomplikowane scenariusze zabaw. To pomoże w integracji i nawiązywaniu nowych znajomości, im Was więcej, tym weselej. Czasami będzie potrzebny kompromis czy rozwiazanie małego konfliktu, kiedy dwie osoby będą chciały “grać” jedną postacią, ale to tylko wyjdzie dzieciom na dobre, w dorosłym życiu takie umiejętności są na wagę złota.